Oyun GündemPCTürkçe Yamalar

Blood and Zombies Türkçe Yama ve Kurulumu

Kan, bağırsak ve et çağı. Nüfusun her tarafına yayılan bir zombi virüsü, milyonları açgözlü, mutasyona uğrayan canavarlara dönüştürdü. İnsanlık yok olmanın eşiğinde görünüyor. İşte burada devreye giriyorsunuz. Dünya hala üstün ateş gücüyle geri kazanılabilir. Karşı saldırının sorumluluğunu üstlenin, sonsuz görünen gecelerde zombi dalgalarını yok edin ve Dünya’yı geri kazanın!

Blood and Zombies, bir kule savunma oyunu ile birinci şahıs nişancı oyununun bir karışımıdır. Dört kahramandan birini seçin, savaş bölgesine konuşlandırın ve son zombi düşene ve başka bir şehir insanlık için geri alınana kadar zombi sürüsünün saldırısına dayanacak bir kale inşa edin. Ardından yeniden yükleyin, yeniden silahlandırın ve tekrar savaşa girin.

  • Küçük bir karakoldan her büyüklükteki bir kalabalığı yenebilecek zaptedilemez bir sığınağa kadar kalenizi konuşlandırın ve inşa edin.
  • Kara mayınlarından, geleneksel makineli tüfeklere ve aynı anda düzinelerce zombiyi kızartabilen Tesla kulelerine kadar düzinelerce savunma yapısı arasından seçim yapın.
  • Stratejinizi uyarlayın. Tuzaklara odaklanmak mı? Belki otonom kuleler? İyi yerleştirilmiş bir el bombası için geometri, zombileri sarmalıyor mu?
  • Her biri bir dalgada hayatta kaldıktan sonra kilidini açtığınız benzersiz bir yetenek ağacına sahip dört oynanabilir kahramandan birini kontrol edin.
  • Oyun tarzınıza uygun bir düzineden fazla birincil ve ikincil silahtan teçhizatınızı oluşturun.
  • Kanınız için elliden fazla farklı zombi türünü yok edin. Dikkat, bunlar sadece ısırmakla kalmaz, aynı zamanda silah da kullanır!
  • Her savaş farklıdır. Yükler, savunmalar, beceriler ve stratejilerle denemeler yapın.
  • Her şeyi dışarı çıkar, parayı geldiği gibi mi harcarsın? Yoksa yenilgiyi göze alıp en üst seviye silahlar ve kuleler için para biriktiriyor musunuz? Ya da arada bir yerde?
  • Tozunu kuru tut ve iyi şanslar. Uzun bir gece olacak.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama makine çeviridir. Oyunun 1.0 sürümüne uyumludur. Tek tük çevrilmemiş yerler mevcuttur.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?