Oyun Gündem

Blizzard Yeni Mobil Oyunu Warcraft Arclight Rumble’ı Tanıttı

Warcraft evrenini temel alan yeni bir mobil oyun olan Arclight Rumble tanıtıldı.

Arclight Rumble, minyatürleri toplayıp onları kaotik savaşlara gönderebileceğiniz Warcraft evreninde geçen bir aksiyon strateji oyunudur. Tek oyunculu kampanya, heyecan verici PvP savaşları, işbirliği modu ve daha fazlasını içeren birden fazla modda oynayın. Burada eğlenceli kaosun ne olduğunu öğreneceksiniz!

Oyun Özellikleri:

  • Warcraft Arclight Rumble, dinamik mobil aksiyon stratejisi, anlamlı ilerleme ve kişiselleştirmenin bir birleşimidir.
  • Heyecan verici ve zorlu kampanya seviyeleri, zindanlar ve baskınlardan geçin. Co-op modunda arkadaşlarınızla yan yana savaşın veya heyecan verici PvP savaşlarında onlarla kafa kafaya savaşın.
  • Warcraft evreninden 65’ten fazla minyatür toplayın ve bunları birden fazla ordu oluşturmak için kullanın – kazanmak için stratejik düşünmeniz gerekir!
  • Her savaştan sonra deneyim kazanacak ve minyatürleri seviye atlayacaksınız. Seviye atladıkça güçlü yeteneklerin kilidini açabilirsiniz!
  • Oyunun Conquest, Dungeons, Raids, Co-op ve PVP dahil olmak üzere birden fazla modu vardır. Ek ödüller kazanmak için seviyeleri yeni komutan ve minyatür kombinasyonlarıyla tekrar oynayın.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?