Oyun Gündem

Blizzard Diablo Immortal’a Diablo 4’ü getirecek!!!

Blizzard Diablo Immortal’ın 1. yılını Diablo 4 temalı crossover ile kutlayacak.

Merciless Monstrosity etkinliği önümüzdeki aylarda, Haziran 2023’te başlayacak ve yeni görevlerin, kozmetiklerin yanı sıra tamamen yeni bir bölge ve sınıfın da habercisi olacak.

Diablo Immortal’a yeni bir karakter ekleneceği edinilen bilgiler arasında. Tek bilinen Blizzard’ın Diablo evrenine yeni bir kan getirmeyi düşündüğü ve klasik bir silah türü kullanarak, orta menzilli bir oyun tarzının tercih edileceği. Blizzard geçtiğimiz günlerde Diablo 4 için lansman sonrası planını açıkladı ve sezonlara, savaş geçişlerine ve mağazaya yaklaşımını detaylandırdı. Geliştirici, Diablo 4’ün her çeyrekte yeni bir sezon alacağını ve her sezonda görev dizileri, savaş kartları, yeni efsanevi eşyalar, sınıf dengesi değişiklikleri ve diğer ince ayarların ekleneceğini açıkladı. Sezon Temmuz ortasından sonuna kadar başlayacak (Diablo 4 Haziranda çıkacak) ve bu sezona erişmek için senaryoyu tamamlamanız gerekecek. Sezonun battle pass’te ilerlemek için hedeflerden oluşan bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Bir bölümdeki tüm hedefleri tamamlamak size Güç Kodeksiniz için üretim malzemeleri ve efsanevi özellikler gibi sezonluk ödüller kazandıracak.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir