DonanımOyun Gündem

Biostar Intel Rocket Lake-S İşlemciler için B560M-SILVER Anakartını Tanıttı

B560M-SILVER anakart; Intel 11th Gen Roket Lake-S işlemciler ile çalışmak üzere tasarlanmış mini ATX bir anakart olarak göze çarpıyor.

244 × 244 mm boyutlarında Micro-ATX form faktöründe yapılan anakart, kompakt masaüstü bilgisayarlar oluşturmak için tasarlanmıştır. Yenilikleri; PCIe 4.0 ve WiFi 6 dahil olmak üzere en yeni teknolojilerin çoğunu destekler. Ayrıca, BIOSTAR 2.5 Guard koruma teknolojisine sahip Realtek RTL8125B ağ denetleyicisine dayalı bir 2.5 GbE LAN bağlantı noktasına sahiptir.

Maksimum RAM, hız aşırtma yapıldığında 4000+ (OC) değerine ulaşabilen artırılmış saat frekansına sahip dört çift kanallı DIMM yuvasında 128 GB – DDR4’e ulaşır.

Kartta ayrıca sürücüleri bağlamak için altı SATA 3.0 bağlantı noktası vardır ve RAID 0, 1, 5, 10’un düzenlenmesine izin verir. Arka panel, G / Ç aygıtlarını bağlamak için her türlü arabirimi içerir:
Bir PS / 2 bağlantı noktası, bir USB 3.2 (Gen2x2) Maksimum 20 Gb / sn veri aktarım hızına sahip -C tipi bağlantı noktası, iki USB 3.2 (Gen2) bağlantı noktası, üç USB 3.2 (Gen1) bağlantı noktası, iki USB 2.0 bağlantı noktası ve ayrıca HDMI, DP ve DVI-D konektörleri. 

Biostar mühendisleri ayrıca bir ağ kablosu için bir soket ve bir dizi ses jakı da unutmamış.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu