Oyun Gündem

Bethesda Starfield’ın Çıkış Tarihinin ‘Çok Yakında’ Açıklanacağını Söyledi!

Bethesda’nın sosyal medya hesabında yapılan bir yoruma verdiği yanıta göre Starfield çıkış tarihi “çok yakında” açıklanacak.

Bu haftanın başlarında Bethesda, sosyal medya hesabında abonelerin dikkatini çekmek için Starfield’ın bir resmini yayınladı. Bir kullanıcıya yanıt veren Bethesda hesabı yorumda, merakla beklenen oyun hakkında çıkış tarihinin “çok yakında” açıklanacağını söyledi.

Xbox’ın önümüzdeki haftalar için planları hakkında bildiklerimiz göz önüne alındığında, bu pek de sürpriz olmamalı. Geçtiğimiz hafta Xbox, Redfall gibi Bethesda oyunlarına odaklanan yeni bir Developer Direct sunumunu duyurdu.

Starfield sunumu için bir çıkış tarihi zaten tartışılıyordu ve Bethesda’dan gelen bu yorumlar bu beklentiyi daha da artırdı. Starfield hayranları hiç şüphesiz bu sunum gerçekleştiğinde bir çıkış tarihi açıklanmasını bekliyor olacaklar.

Starfield’ın önümüzdeki beş ay içinde piyasaya sürülmesi planlandığına göre, 2023’ün ilk yarısındaki orijinal çıkış tarihi hala doğruysa, Bethesda’nın oyun için bir çıkış tarihi belirlemesinin zamanı çoktan geldi.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir