DonanımOyun Gündem

be quiet! Shadow Rock Slim 2 CPU Soğutucu İncelemesi

Alman üretici be quiet! Shadow Rock Slim 2 adlı bir CPU soğutucusunu tanıttı. Yeni model, 2015 yılında piyasaya sürülen Shadow Rock Slim’in geliştirilmiş bir montaj kiti ile güncellenmiş bir versiyonu. Mevcut tüm Intel ve AMD soketleri destekler. Üreticiye göre, yeni soğutucu, sınırlı alana sahip kompakt sistemler için ideal çözümdür. Modelin boyutları 74 x 137 x 161 (GxGxY) olup toplam ağırlığı 685 gram.

Dört adet 6 mm bakır ısı borusuna sahip Shadow Rock Slim 2, 160 W’a kadar soğutma kapasitesine sahiptir. Ayrıca, ısı boruları işlemcinin ısı dağıtıcısıyla doğrudan temas halindedir. Ayrıca sessiz olmak için bir fan var! Çapı 135 mm. Hava akımı için optimize edilmiş dokuz bıçağa ve bir vida yatağına sahiptir. Üreticiye göre, gürültü seviyesi %100 hızda (1400 rpm) bile 23,7 dB (A)’yı geçmeyecektir. Ayrıca soğutucu, yüksek RAM modüllerinin kurulumuna müdahale etmeyecek ölçülerde.

Görünüm açısından, şirket radyatörün üstüne sessiz ol! Logolu fırçalanmış alüminyum bir kapak eklemiş. Isı borularının kapakları da alüminyumdan yapılmış. Daha önce belirttiğimiz gibi, önceki modele kıyasla Shadow Rock Slim 2, kurulumu basitleştiren geliştirilmiş bir montaj kitine sahip. Paket, diğer şeylerin yanı sıra, gerektiğinde radyatöre başka bir fan bağlamanıza olanak tanıyan fan için ek klipsler de içerir. Spesifikasyonlara göre kullanım ömrü 80.000 saat.

Shadow Rock Slim 2, Avrupa’da 27 Temmuz 2021’den itibaren yaklaşık 46 avro önerilen perakende satış fiyatıyla satışa sunulacak. Üretici garantisi üç yıl olacak.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu