Oyun Gündem

Battlefield 2042’nin Skor Tablosu UI Yenileme Güncellemesi Bugün Geliyor

Battlefield 2042’nin bir dizi hata düzeltmesinin yanı sıra yenilenmiş bir Skor Tablosu Kullanıcı Arayüzü sunan gecikmeli 3.3 güncellemesi bugün, 8 Mart’ta başlayacak ve önceden duyurulan “özel paket”, kuşatılmış FPS’nin geciken ilk sezonunun telafisi olarak belirli oyunculara verilecek.

3.3 Güncellemesi başlangıçta Şubat ayında piyasaya sürülecekti, ancak DICE “güncellemelerimizin kalitesini iyileştirmek ve ek değişiklikler eklemek” için yayınlanmasını erteleme kararı aldı. Bununla birlikte, en önemli yeni özelliği, DICE’ın en son yama notlarında daha ayrıntılı bir şekilde detaylandırdığı ve Conquest, Breakthrough, Rush ve için yeni bir takıma karşı takım ayrımı görünümü olan “geliştirilmiş” bir Maça Genel Bakışı doğrulayan yukarıda bahsedilen Skor Tablosu Kullanıcı Arayüzü yenilemesi olmaya devam ediyor.

DICE, “Bu değişiklikler en çok talep ettiğiniz eksik parçalardan ikisi olsa da,” diye açıklıyor, “bu, Skor Tablosunun ilk versiyonu ve devam eden geri bildirimlerinize dayanarak sonraki güncellemelerde bu konuda daha fazla iyileştirme yapılması bekleniyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir