Oyun Gündem

Battlefield 2042 Portal Modu Tanıtıldı

EA Play, Battlefield 2042 için oyuncuların Battlefield serisinin önceki bölümlerinden silahları ve haritaları kullanmalarına izin verecek “Portal” modunu resmi olarak duyururdu. Canlı yayın sırasında geliştirici ekip, tüm dönemlerin çarpışmasını gösterdikleri yeni bir fragman yayınladı.

Yeni mod, oyuncuların maçlarını kendi kendilerine özelleştirebilecekleri gerçek bir sanal alan. Bu mod ile Bad Company 2, Battlefield 3 ve Battlefield 1942’den silahlar, ekipman ve aletlerle tanışabilirsiniz. Oyuncular en sevdikleri ekipmanları kullanarak çağların savaşına katılabilecekler. Ek olarak, oyuncuların zaten aşina olduğu haritalar da oyunda olacak.

  • Battlefield 1942-Ardennes Operasyonu
  • Battlefield 1942-El Alamein
  • Battlefield: Bad Company 2-Valparaiso
  • Battlefield 3-Hazar sınırı
  • Battlefield 3-Knowshehr Kanalları

“Portal”, oyunculara çok sayıda parametrenin yapılandırılabileceği gelişmiş bir düzenleyiciye erişim sağlayacak. Sunucudaki oyuncu sayısını, takımların kompozisyonunu, kartların dönüşünü, sınıfların özelliklerini seçebilirsiniz. Geliştiricilere göre, editörün yetenekleri sadece oyunu esnek bir şekilde kişiselleştirmenize değil, kendi kurallarınızı oluşturmanıza da izin verecek. Battlefield Portal, özellikle Battlefield hayran topluluğu için oluşturulmuş benzersiz bir oyun platformu olacak. Battlefield Portal, oyuncuların benzersiz savaş senaryolarını keşfetmelerine, oluşturmalarına ve toplulukla paylaşmalarına olanak tanıyacak.

Battlefield 2042, 22 Ekim’de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series S/X için çıkacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir