Oyun Gündem

Battlefield 2042 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Battlefield 2042’nin son yeni uzmanın yer alacağı dördüncü sezonu 28 Şubat’ta başlayacak ve yeni bir harita, yeni silahlar ve cihazlar ile Battlefield Portal modu için Battlefield 3’ten alınan yeni silahları içerecek. Bugün yayınlanan bir oynanış fragmanında geliştirici DICE, yeni İzci Uzmanı Camila Blasco’nun neler yapabileceğini ve oyuncuların Eleventh Hour adlı dördüncü sezonda birbirlerini nerede vuracaklarını gösteriyor.

DICE’a göre Blasko, Battlefield 2042’nin 4. Sezonunda Scout sınıfına eklenecek ve beraberinde ekip üyelerinin hareket tabanlı teknolojiden uyarı almadan hareket etmelerini sağlayan X6 Sızma Cihazı adlı yeni bir cihaz getirecek. 

Dördüncü sezonda, oyuncular Flashpoint isimli yeni bir haritaya da kavuşacaklar. DICE, Güney Afrika’da geçen haritanın “bir zamanlar gelişen bir biyoçeşitlilik noktası, şimdi ise terk edilmiş bir kompleks” olduğunu söylüyor.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir