HaberlerOyun Gündem

Baldur’s Gate 3 Seksi Zamanlarınızı Co-Op Arkadaşlarınızdan Gizlemenize İzin Veriyor.

Arkadaşların druid ayıyla yatıp yatmadığını bilmek zorunda değil.

Baldur’s Gate 3’te çok fazla seks var. Bazıları oldukça uysal, iki insansı karakter arasındaki tipik ilişkiler. Bazıları ise druid ayısı seks sahnesi gibi biraz daha garip olabiliyor. Ancak arkadaşlarınızla birlikte ortak bir sefer oynuyorsanız, avatarınızın diğer parti üyeleriyle birlikte olduğunu görmelerini istemeyebilirsiniz. Neyse ki, eğer bir gösteri yapmak istemiyorsanız Larian Studios bu sahneleri CO-OP arkadaşlarınızdan gizlemek için bir seçenek ekledi.

Ayar varsayılan olarak etkin durumda. Seçenekler menüsündeki Oynanış sekmesinde, “Kullanıcı Seçenekleri” altında “Özel Anları Paylaş” seçeneğini göreceksiniz. Açıklama şu şekildedir:

Varsayılan olarak, belirli sahneler özeldir. Bu, çok oyunculu modda diğer oyuncuların özel anlarınıza tanık olamayacağı anlamına gelir. Bu seçeneği devre dışı bırakırsanız, her diyaloğun gizlilik ayarını değiştirebilirsiniz. Bu seçeneği etkinleştirmek her şeyi paylaşacağınız anlamına gelir: tüm sahneler herkese açıktır ve diğer oyuncular özel anlarınızı ve hayallerinizi dinleyebilir.

Böylece, ister romantik bir partnerle ister sadece sohbet ederken olsun, daha samimi anlarınızın bazılarını meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz. Ancak her şeyi ortaya dökmek istiyorsanız, bu korumayı da devre dışı bırakabilirsiniz.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir