Oyun GündemTürkçe Yamalar

Backbone Türkçe Yama ve Kurulumu

Özel birisi değilsin. Bir kahraman değilsin. Talihsiz olaylara dal ve kendini elinde şu ana kadarki en büyük davanı ortaya çıkartmaktan başka bir seçenek yokken bul.

Seçenek yok. Değişiyoruz fakat hiçbir şeyi değiştirmiyoruz. İşe koyul, dedektif.

Backbone, post-noir türünde bir macera anlatısıdır. Rakun özel dedektif Howard Lotor olarak oldukça kişisel bir değişim ve dönüşüm hikâyesini açığa çıkartırken hayvanların yaşadığı distopik Vancouver’ı keşfet.

Backbone; film noir türünden, tuhaf bilim kurgudan, Sovyetler sonrası estetiğinden, modern siyasi rejimlerden, Lynch’in ve Kaufman’ın eserlerinden ve Sartre’ın varoluşsal felsefesinden ilham almıştır. Bir birey olmanın anlamı ile ilgili düşüncelerini zorlayacak doğrusal, sinema türünü altüst eden sinematik bir öykü deneyimidir.

Backbone’un oynanışı, eski tarz CRPG’lerden ilham alınmış zengin ve detaylı diyaloglar ile göz alıcı mekânları keşfetmeyi içeren hikâye anlatıcılığına ve duygusal dışavuruma odaklanıyor. Her şeyin sona varması kaçınılmaz. Fakat bu sona Howard Lotor’un hangi versiyonunun ulaşacağına karar vermek sana kalmış.

Howard olarak:
• Gerçeği arayışında birçok çeşitli karakter ile anlamlı ilişkiler kuracaksın
• Diyalog tercihleri aracılığıyla benliğini şekillendirecek ve dışavuracak, nasıl birisi olmak istediğine karar vereceksin
• Yabancı fakat bir o kadar da tanıdık Vancouver’ın hem göz ardı edilmiş hem de capcanlı mahallelerini keşfedecek ve deneyimleyeceksin
• Evrensel varoluş ve kayıp sancılarıyla uzlaşacaksın
• Bir rakun olacaksın

Backbone’un Vancouver’ı tehlikeli, kasvetli ve kederli fakat henüz umuttan yoksun değil. İçine samimi ilişkiler ve hırpalanmış ama ölmek bilmez bir dünyayı değiştirme dürtüsü serpilmiş soğuk, umursamaz bir dünyanın hikâyesi. Herkes dünyayı değiştirmek ister ancak bu değişim her zaman iyi yönde olmayabilir.

Yüksek çözünürlüklü piksel tarzdaki sanat türünün ve dinamik ışıklandırma, şiddetli yağmur, hacimli sis ve neon ışıklar gibi 3D efektlerin nefes kesici kombinasyonu büyüyen şehre hayat veriyor. İnsan biçimindeki hayvanların yaşadığı bir dünyada yeniden oluşturulmuş Gastown, Granville ve Fairmont Hotel gibi Vancouver’ın simgeleşmiş mekânlarını ziyaret et.

Klasik cazın ve elektronik müziğin yenilikçi kombinasyonu ile buluşmuş Danshin ve Arooj Aftab’ın orijinal doom caz oyun müziği. Blackbone’un orijinal oyun müziği, hikâye anlatımına yardım etmesi ve onu geliştirmesi adına bir sinematik, atmosferik ve hayran bırakan ses ziyafeti oluşturmak için ustalıkla üretilmiştir.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. 

NOT: Yama oyunun GOG sürümüne uyumludur ve makine çeviridir.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

9 Yorum

  1. indire tıklayınca dc a atıyo ve indiremiyorum,sizin dc sunucunuza katılmak istediğimde ise geçersiz davet diyor

  2. Yama yı kurdum ancak oyunum türkçe olmadı. Exe dosyasını oyun dosyasına attım ve kurulumu yaptım ancak yine olmadı, internetten biraz araştırma yaptım dil değiştirme seçeneği “L” tuşuna atanmış olması lazım ancak o da çalışmadı ne yapmalıyım? Oyunu gerçekten türkçe yapmak istiyorum.

  3. Merhaba Bende Türkçe Yamamyı kuramadim 2 tane pak dosyası var napmaliyim

  4. Merhaba Bende Türkçe Yamamyı kuramadim 2 tane pak dosyası var napmaliyim nasil kurabilirim lütfen anlata bilirmisniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?