Oyun GündemPC

Back 4 Blood DLSS ile %46 Daha İyi Performans Veriyor

Back 4 Blood bugün piyasaya çıktı ve Artık PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut. NVIDIA DLSS’yi destekleyen bir grafik kartınız varsa, NVIDIA DLSS teknolojisi ile %46’ya varan performans artışı yaşayabileceğinizi bilmek size mutluluk verecek.

NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme), GeForce RTX GPU’larda özel Tensor Core AI işlemcilerle grafik performansını artıran devrim niteliğinde bir AI oluşturma teknolojisidir. DLSS, kare hızlarını artırmak ve oyunlarınız için güzel, net görüntüler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır.

NVIDIA DLSS kullanılarak Back 4 Blood’ın performansı %46’ya kadar artırılarak net görüntü kalitesi sağlanıyor ve neredeyse tüm GeForce RTX oyuncularının 60 FPS’de 4K grafiklerden en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyor.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir