Oyun Gündem

Atomic Heart 2 Geliştirme Aşamasında!

Büyük beğeni toplayan Atomic Heart gizeminin devamı daha büyük olacağa benziyor.

Mundfish stüdyo başkanı Robert Bagratuni katıldığı bir programda, Atomic Heart oyununun ikinci oyunu hakkında “yanlışlıkla” bilgi verdi.

Sohbet sırasında, sunuculardan Garik Kharlamov, alternatif bir SSCB’de bir robot ayaklanmasını konu alan oyunu Fallout ile karşılaştırdı. Buna karşılık Bagratuni şunları söyledi: “Fallout – ilk Atomic Heart’tan daha RPG tarzı. Atomic Heart 2 çok daha fazla RPG tarzında olacak.”

Bu açıklamayla Mundfish başkanı devam oyununun geliştirildiğini doğrulamış oldu. Ayrıca oyunun satışlarından çok memnun olduğunu da vurguladı.Bagratuni’nin başlangıçta küçük bir VR oyunu çıkarmayı planlaması, ancak daha sonra projenin Atomic Heart boyutuna gelmesi oldukça ilginç.

Atomic Heart’ın 21 Şubat 2023’te PC ve konsollarda piyasaya sürüldüğünü hatırlayın. Geliştiriciler şu anda aktif olarak DLC üzerinde çalışıyorlar.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir