Oyun Gündem

Assassin’s Creed Valhalla: Yeni Güncelleme ile Grafik Seçenekleri ve Daha Fazla Optimizasyon Geliyor

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için tüm platformlarda büyük bir oyun güncellemesi duyurdu ve bu güncellemeyle birlikte PS5 ve Xbox Series X / S için yeni grafik seçenekleri ve tüm platformlarda birçok hata düzeltmesi getiriyor.


Tam yama notları için tıklayın.

1.0.4 güncellemesi 26 Kasım’da Xbox One, Xbox Series S / X, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Stadia ve Amazon Luna’da kullanıma sunulacak.

Yeni ana özelliklerden biri, Xbox Series X, S ve PlayStation 5’te Performans ve Kalite modu arasında geçiş yapabilme özelliği.

Performans modunda, oyun “çözünürlük ve grafik ayarlarını 60 FPS’yi koruyacak şekilde uyarlanmış”. Kalite modunda, Valhalla “30 FPS’yi korurken” maksimum çözünürlük ve grafik ayarlarında çalışıyor. Ubisoft, Performans modunun hem Xbox Series X hem de PlayStation 5 için varsayılan ayar, Kalite modunun ise Xbox Series S için varsayılan ayar olduğunu belirtiyor.

Bu güncelleme aynı zamanda, kullanıcılardan gelen ekran yırtılma raporlarının ardından oyunun Xbox Series X ve S’deki deneyimini de geliştirdi ve PC oyuncuları oyun sırasında masaüstüne alt sekme uygulandığında gereksiz RAM kullanımını gideriyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?