Oyun GündemTürkçe Yamalar

Assassin’s Creed Valhalla 1.3.1 Türkçe Yama

Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından 10 Kasım 2020’de yayınlanmış aksiyon rol yapma video oyunu. Assassin’s Creed serisinin on ikinci ana oyunu ve tüm serideki yirmi ikinci oyundur.

assassins-creed-valhalla-thor-gear-set-hammer-mjolnir-gameolog
<a style="text-decoration:none;color:#fff;font-weight:bold" href="https://gameolog.net" target="_blank" rel="noopener">
<div style="width: 90%;height: 58px;margin: auto;text-align: center;padding: 17px;background: #d33;font-size: 18px;color: #fff;font-weight: bold;border-radius: 5px">
  Yama Sitemizden Kaldırılmıştır</div>
  </a>

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

36 Yorum

 1. YAMA ÇALIŞMIYOR NE YAZIKKİ GÜNCELLEMEDEN SONRA YAMA SİZLERE ÖMÜR…

 2. Merhaba şuan ki yama hangi sürümler için geçerli kurdum ama olmadı

 3. dediklerinizi yaptıktan sonra oyunun iç menüsünden değişiklik yapacağımız bir yer varmı ? çünkü bu şekilde değişen birşey yok.

 4. oyun sürümüm 1.1.2 dediklerinizin hepsini yaptım ancak çalışmıyor

 5. Oyunu silip baştan yükleyin daha sonra yamayı kurun ve oyunu yönetici olarak çalıştırın. Bu da olmazsa yapacak çok birşey kalmıyor çünkü çoğu kullanıcımız sorunsuz oynuyor.

 6. 1.2.1 sürümüm orijinal oyun. Dediklerinizi yaptım oyun içerisinde hiçbir değişim olmadı.

 7. Yama sorunsuz çalışıyor fakat DLC türkçe değil, acaba o ne zaman türkçeleşir.?
  Yamayı kuramayanlar. Oyun klasöründeki DataPC_patch_01.forge dosyasını,videos klasörünü silin sonra uconnectten oyun dosyalarını doğrulayın.sonra yamayı tekrar anlatıldığı gibi kurun

 8. Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Valhalla

  kopyalayın.

  kürekli versiyon için ACV_TR_112_v40_crack.bat

  not: kürekli sürümde DataPC_Patch_01.forge dosyası salt okunur tikini kaldırarak deneme yapınız.

  .bat dosyasının yönetici olarak çalıştırınız. sorun devam ederse quickbms.exe sağ tık yaparak yönetici yetkisi vererek deneyiniz.

  yada

  orjinal versiyon için ACV_TR_120_v40_orjinal.bat

  çalıştırın ortalma 5-10saniye içinde kurulum biter.

  bu kadar launcher yada direk oyun exe ile oyunu çalıştırın.

  Şu metnin başından itibaren anlamadım. kopyala diyor kopyaladıktan sonra nasıl olacak mesela biri işlem sırasına göre anlatabilir mi ?

 9. Çeviriyi yükledim ancak bu seferde acvalhalla.exeyi çalıştırıyorum ekran geliyor, kapanıyor ancak tam olarak oyuna girmiyor.

 10. Yamayı kurunca masaüstüne dosyalar çıkıyor 2 saniye sonra dosyolar yok oluyor oyun da Türkçe olmuyor

 11. _TR_112_v40_crack.bat Dosyası direk açılıp kapanıyor quickbms ile yönetici verdiğim zamanda aynı şekilde güvenlik duvarlarını kaldırdım ve bilgisayarımda herhangi bi antivirüs programı yok

 12. destekteki arkadaşlar cevap vermiyor takmıyorlar herhalde ayıp ama hocam

 13. 1.3.1 güncellemesi geldi, TR yamaya ne zaman güncelleme gelir?

 14. Hocam dcye geldim fakat kimse yoktu, yamayı kurduktan sonra dil Türkçe’ye döndü fakat oyun içi sinematiklerde izlediğim tek şey gölge. Bunu nasıl düzeltebilirim? Orjinal sürüme sahibim bu arada..

 15. 1.3.1 türkçe yama yapacaklar dikkat.
  https://discord.com/channels/885595211806441482/885632196050812939/887718631025307729 dosyayı indirin. şifre animus@gmail.com
  önce oyun bütünlüğünü doğrula yapın eski türkçe yamalar silinsin. sonra dosyayı oyunu yüklü oldugu yere atıp kurun. kurulum yaptıktan sonra oyun klasöründe DataPC_patch_01 aratın. 2 tane DataPC_patch_01.forge ve DataPC_patch_01.forge.bat dosyası cıkacak Oyun iki tane bu dosyadan var diye çalışmıyor yama .bat dosyasında.
  şimdi DataPC_patch_01.forge.bat ı masaüstüne kesip yapıştırın. sonra dosyanın ismini DataPC_patch_01.forge yapın. ardından oyunun kurulu oldugu klasöre atıp değiştir diyin. bu kadar. Yapmadan önce dosyanın yedeğini alın. eklentiler türkçe yama olmuyorsa. onlar için yazarsınız dönerim.

 16. Ubisoft 1.3.1 sürümünün türkçe yaması çıktı mı indirme tuşu yok yoksa benmi göremiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir