Oyun GündemPCTürkçe Yamalar

Assassin’s Creed Valhalla 1.3.1 Türkçe Yama

Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından 10 Kasım 2020’de yayınlanmış aksiyon rol yapma video oyunu. Assassin’s Creed serisinin on ikinci ana oyunu ve tüm serideki yirmi ikinci oyundur.

assassins-creed-valhalla-thor-gear-set-hammer-mjolnir-gameolog

DISCORD LİNK: https://discord.gg/SAPWzf2Rgk

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

33 Yorum

 1. Hocam dcye geldim fakat kimse yoktu, yamayı kurduktan sonra dil Türkçe’ye döndü fakat oyun içi sinematiklerde izlediğim tek şey gölge. Bunu nasıl düzeltebilirim? Orjinal sürüme sahibim bu arada..

 2. _TR_112_v40_crack.bat Dosyası direk açılıp kapanıyor quickbms ile yönetici verdiğim zamanda aynı şekilde güvenlik duvarlarını kaldırdım ve bilgisayarımda herhangi bi antivirüs programı yok

 3. Yamayı kurunca masaüstüne dosyalar çıkıyor 2 saniye sonra dosyolar yok oluyor oyun da Türkçe olmuyor

 4. Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Valhalla

  kopyalayın.

  kürekli versiyon için ACV_TR_112_v40_crack.bat

  not: kürekli sürümde DataPC_Patch_01.forge dosyası salt okunur tikini kaldırarak deneme yapınız.

  .bat dosyasının yönetici olarak çalıştırınız. sorun devam ederse quickbms.exe sağ tık yaparak yönetici yetkisi vererek deneyiniz.

  yada

  orjinal versiyon için ACV_TR_120_v40_orjinal.bat

  çalıştırın ortalma 5-10saniye içinde kurulum biter.

  bu kadar launcher yada direk oyun exe ile oyunu çalıştırın.

  Şu metnin başından itibaren anlamadım. kopyala diyor kopyaladıktan sonra nasıl olacak mesela biri işlem sırasına göre anlatabilir mi ?

  1. Çeviriyi yükledim ancak bu seferde acvalhalla.exeyi çalıştırıyorum ekran geliyor, kapanıyor ancak tam olarak oyuna girmiyor.

 5. Yama sorunsuz çalışıyor fakat DLC türkçe değil, acaba o ne zaman türkçeleşir.?
  Yamayı kuramayanlar. Oyun klasöründeki DataPC_patch_01.forge dosyasını,videos klasörünü silin sonra uconnectten oyun dosyalarını doğrulayın.sonra yamayı tekrar anlatıldığı gibi kurun

 6. 1.2.1 sürümüm orijinal oyun. Dediklerinizi yaptım oyun içerisinde hiçbir değişim olmadı.

 7. dediklerinizi yaptıktan sonra oyunun iç menüsünden değişiklik yapacağımız bir yer varmı ? çünkü bu şekilde değişen birşey yok.

    1. Oyunu silip baştan yükleyin daha sonra yamayı kurun ve oyunu yönetici olarak çalıştırın. Bu da olmazsa yapacak çok birşey kalmıyor çünkü çoğu kullanıcımız sorunsuz oynuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir