Oyun Gündem

Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama Hata Çözümleri

Assassin’s Creed Valhalla Türkçe yama kurulumunda sorun yaşayan ve kurduktan sonra hatalarla karşılaşan arkadaşlar doğru yerdesiniz. Vereceğimiz yöntemleri dikkatlice okuyup adımları takip ederseniz hiç bir sorununuz kalmayacak ve oyununuza rahatlıkla Türkçe yamayı kurup oynayabileceksiniz.

1. Kurulum sırasında bir çok kişi aynı hataları yapıyor bu yüzden aşağıya düzgün ve sağlıklı bir kurulum için yazdığım adımları dikkatlice izleyin.

– İlk olarak oyununuz orijinal değilse sürümünüzü öğrenip kendi sürümünüze uygun Türkçe yamayı indirmeniz lazım.
– Oyununuzda daha önce hiç yama kurmadıysanız yeni indirip ilk  defa Türkçe yamayı kuracak olanlar bir sonraki adımı uygulamaları gerekmez.
– Ubisoft connect üzerinden dosya doğrulaması yapın.
– İndirdiğiniz türkçe yama exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atın.
– Türkçe yama exe’sini Yönetici olarak açarak kuruluma başlayın
– Kurulum yapılırken açılan cmd’yi SAKIN kapatmayın ve bitti yazısını görene kadar bekleyip kurulumun tamamlanmasını bekleyin ve ardından türkçe yama ile oyunun keyfini çıkarın.

2. Kurulumu doğru yaptınız ama yine de oyununuz Türkçe olmadı veya ana hikaye Türkçe oldu dlcler olmadı gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız ;
– İlk olarak oyununuzu Epic Games üzerinden indirdiyseniz oyununuzu kaldırıp Ubisoft Connect üzerinden indirmeniz gerekiyor.
– Herşeyi yaptınız ama hala sorununuz devam ediyorsa oyununuzu Ubisoft Connect üzerinden doğrulayın ve masa üstüne aaa isminde bir klasör açın,
– Oyunun dosya konumunda bulunan aşağıda vermiş olduğum belgeleri masa üstüne açtığınız aaa klasörünün içine atın.
  DataPC.forge
  DataPC_207_dlc_patch_01.forge
  DataPC_20_dlc_patch_01.forge

– Türkçe yama exesinide aaa klasörünün içine atınız ve Türkçe yama exesini yönetici olarak başlatıp kurulum bitene kadar bekleyiniz ve açılan hiç bir ekranı kapatmayınız.
– Türkçe yama kurulumu bittikten sonra aaa klasöründeki belgeleri oyununuzun olduğu klasöre atın oyununuzun keyfini çıkartın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?