Oyun Gündem

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok Twilight Pack Sorunları

Assassin’s Creed Valhalla’nın Dawn of Ragnarok yeni genişleme paketiyle ve Twilight Pack ile ilgili bazı sorunlarla birlikte çıkıyor.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’yı 2020’de piyasaya sürdü ve o zamandan beri oyun, mevsimsel güzellikler, yeni kozmetikler, silahlar, zırhlar ve daha fazlasını ekleyen düzenli güncellemeler yaptı. Assassin’s Creed Valhalla için yakın zamanda yayınlanan Dawn of Ragnarok genişlemesi, oyuncularda bazı sorunlara, özellikle de Twilight Pack ön sipariş bonusunun neden olduğu bazı sorunlara neden oluyor.

Twilight Paketi, DLC ile sunulan Assassin’s Creed Valhalla bineklerinin büyüyen serisine katılmak için beş zırh parçası, iki elli bir balta, bir kuş derisi ve bir binek derisi içeriyor. Genişletmeyi ön sipariş veren Assassin’s Creed Valhalla hayranlarına ödül olarak verildi ve görünüşte Assassin’s Creed Valhalla’daki diğerlerine benzer bir zırha sahip, ancak baştan ayağa sarı ve turuncu bir yontu ile. Bu renk şemasının ardından, balta, kuş ve binek görünümlerinin tümü alevler içinde yeni DLC içeriğini keşfederken veya eski şeyleri yakalıyor.

Alacakaranlık Paketi ile ilgili sorunlarını paylaşan Reddit kullanıcısı TheQwon_, zırh setinin oyuncunun beklediğinden daha koyu görünen bir resmini yayınladı ve “Odin? İyi misin dostum?” başlığına ilham verdi. Ekran görüntüleri, Assassin’s Creed Valhalla’nın Eivor’unun yüzüne odaklanıyor ve Twilight Pack kozmetik ürününden beklendiği gibi kahramanın gözlerini kapatan bir göz bandı yerine, yüzü cildin bazı kısımlarında ve özellikle Eivor’un gözünde kıpkırmızı bir şekilde aydınlatılıyor. Viking’in pelerini, geri kalanı gibi volkanik kayaya benziyor ve gözündeki kan kırmızısı delici, karakteri turuncu ve sarı parıltıdan ziyade erimiş lavdan yapılmış bir heykel gibi gösteriyor.

Dawn of Ragnarok’u indirdiğinden beri, bazı Assassin’s Creed Valhalla hayranları yeni içeriğe erişmekte zorlanıyor, ancak oynamak için Ravensthorpe’a geri dönmeyi başardılar. Birkaç hayran bunun ötesindeki alanlara erişemediklerini bildirdi, ancak diğerleri DLC’yi satın aldıktan sonra oyunu tamamen yüklerken sorun yaşıyor. Bazı Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları, Dawn of Ragnarok ile ilişkilendirdikleri çökme sorunları bildiriyorlar, ancak konsollarının DLC’ye olumsuz yanıt vermesine neden olan başka durumlar da olabilir.

Dawn of the ragnarok ön siparişinden Twilight paketinin kullanımıyla ilgili sorun için. Hala mail bekliyorum
Selam! Twilight Paketinizle ilgili bu sorunla ilgili olarak bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. İlk önce, kodu hangi platform için kullanmaya çalıştığınızı bizim için onaylar mısınız? Kullanmaya çalıştığınızda neler olduğu hakkında da bize bilgi verir misiniz?

Assassin’s Creed Valhalla oyuncularına Dawn of Ragnarok Twilight Pack’i alabilmeleri için kozmetik içerik kodunu içeren bir e-posta gönderilir. Bazen bu kodlar hemen gönderilmediği için, Dawn of Ragnarok’u ön sipariş veren birkaç oyuncu ek Twilight Pack hediyelerini bekliyor ve memnuniyetsizliklerini Twitter’da dile getiriyorlar. Assassin’s Creed Valhalla oyuncularının Dawn of Ragnarok ile karşılaştığı sorunlara neyin neden olduğu şu anda belli değil, ancak Ubisoft muhtemelen bazı sorunların farkındadır ve gelecekteki bir güncellemeyle oyunculara bir düzeltme sağlamak için hayran geri bildirimlerini gözlemleyebilir.

Assassin’s Creed Valhalla artık PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?