HaberlerOyun Gündem

Assassin’s Creed Project Red ve Project Hexe 2024’e Kadar Çıkmayacak

10 Eylül Assassin’s Creed için önemli bir gün olacak. Ubisoft, franchise’ın geleceğinin ayrıntılarını o gün Ubisoft Forward demosunda açıklamayı planlıyor. Bu, elbette, şirketin daha önce de onayladığı gibi, serideki bir sonraki ana oyun olan Assassin’s Creed Mirage olacak yeni duyurular gerektirecek.

Mirage son zamanlarda oldukça fazla sızdırıldı, ancak Ubisoft oyunlarında sıklıkla olduğu gibi, Assassin’s Creed’de de bundan sonra olacak. Assassin’s Creed Infinity, zaman içinde eklenecek farklı ayarlara sahip birden fazla oyun içerecek bir canlı hizmet platformu olacak.

Son zamanlarda, içeriden tanınmış Tom Henderson, bu oyunlardan ikisinin de Ubisoft Forward’da duyurulacağını iddia etti. Bloomber’dan Jason Schreier o zamandan beri sızıntıyı doğrulayan bir rapor yayınladı ve feodal Japonya’da geçen Project Red ve Kutsal Roma İmparatorluğu’nun son aşamalarında geçen Project Hexe’nin de yer alacağını söyledi.

İlginç bir şekilde Schreier, raporunda bu iki oyunun en az 2024’e kadar çıkmayacağını da belirtti. Bu arada Henderson daha sonra, Project Red’in 2024’te piyasaya sürülmesinin planlandığını ve Project Hexe’nin 2026’da piyasaya sürüleceğini (başlangıçta 2025’te başlatılması planlanmış olmasına rağmen) tweetledi. Bunun, Assassin’s Creed Infinity’nin önceki raporların iddialarının aksine tek bir oyunla çıkacağı anlamına gelip gelmediği hala belirsiz.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir