Oyun Gündem

Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e Geliyor!

Assassin’s Creed Origins ve For Honor: Marching Fire Edition için Xbox Game Pass çıkış tarihleri ​​açıklandı.

For Honor: Marching Fire Edition, abonelik hizmetine 1 Haziran’da katılacak ve Assassin’s Creed Origins 7 Haziran’da gelecek. Bunları 21 Haziran’da Shadowrun Returns izleyecek.

Çıkış tarihleri, Xbox konsollarındaki Game Pass ‘yakında geliyor’ bölümü aracılığıyla onaylandı.

Microsoft, Nisan ayı ortasında Assassin’s Creed Origins ve For Honor: Marching Fire Edition’ın önümüzdeki iki ay içinde hizmete gireceğini söyledi.

Assassin’s Creed Origins, Ubisoft Connect uygulaması aracılığıyla bulut, konsol ve PC için Game Pass kitaplığına katılacak.

Ubisoft ayrıca For Honor: Marching Fire Edition’ı Ubisoft Connect aracılığıyla PC’ye getirecek ve bulut ve konsol için Marching Fire Edition’a yükseltecek.

Assassin’s Creed Origins’in önümüzdeki hafta oyunun Xbox Series X/S ve PS5’te geriye dönük uyumluluk yoluyla 60 fps’de çalışmasına izin verecek bir yama alması bekleniyor.

Microsoft kısa süre önce konsol, PC ve Xbox Cloud Gaming için Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyun dalgasını doğruladı.

Bunlar arasında 24 Mayıs’ta Floppy Knights (Cloud, Console ve PC) ve Hardspace: Shipbreaker (PC), 26 Mayıs’ta Sniper Elite 5 (Konsol ve PC) ve Cricket 22 (PC) ve Pac-Man Museum+ (Cloud, Console) yer alıyor. , ve PC) 27 Mayıs’ta.

Game Pass’e Mayıs ayının başlarında eklenen oyunlar arasında Loot River (Cloud, Console ve PC), Trek to Yomi (Cloud, Console ve PC), Eiyuden Chronicle: Rising (Cloud, Console ve PC), This War of Mine: Final Cut (Bulut, Konsol ve PC), Hikayesi (PC), Jurassic World Evolution 2 (Bulut, Konsol ve PC) ve Skate (Bulut).

2 Yorum

  1. dlc var mı origins için standart sürüm mü yoksa gamepass e gelen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?