Oyun Gündem

Assassin’s Creed Origins Gelecek Hafta 60 Fps Yaması alıyor

Assassin’s Creed Origins, önümüzdeki hafta oyunun mevcut nesil konsollarda 60 fps’de çalışmasına izin verecek bir yama alıyor.

PSN veritabanını izleyen bir Twitter hesabı olan PlayStationSize tarafından tespit edildiği gibi, Assassin’s Creed Origins için 1.60 güncellemesi yama notlarına göre aşağıdakileri içerecek:

“Bir Franchise Menüsü Eklendi”
“PlayStation 5 konsolunda çalışırken daha yüksek kare hızı etkinleştirildi”
Yama ilk olarak Aralık ayında Ubisoft tarafından “Assassin’s Creed Origins için 60 fps desteği eklemeyi düşünüyoruz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin” tweet attığında sınırlandırılmıştı.

Geçen Ağustos ayında Ubisoft, 2018’in Assassin’s Creed Odyssey’i için geriye dönük uyumluluk yoluyla PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de oynandığında 60 fps desteği eklemişti.

Ubisoft’un bu yıl veya 2023’te daha küçük ölçekli, gizli odaklı bir Assassin’s Creed oyununu piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor.

Bloomberg’e göre, kod adı Rift olan ve Assassin’s Creed Valhalla karakteri Basim’in başrol oynadığı oyun, geçen yıl bağımsız bir oyuna dönüştürülmeden önce en son seri girişi için bir genişleme olarak planlanmıştı.

Bildirildiğine göre, gizli oynanışa odaklanacak ve son franchise girişlerinden daha küçük kapsamlı olacak, yani büyük bir açık dünya RPG olmayacak.

Assassin’s Creed Rift’in, Ubisoft Quebec (Odyssey) ve Ubisoft Montreal (Origins ve Valhalla) arasındaki bir işbirliği olan ve resmi olarak duyurulan Assassin’s Creed Infinity’den önce çıkacağı bildiriliyor.

Assassin’s Creed Infinity’nin birden fazla tarihsel dönemde geçen ve zamanla canlı bir hizmet olarak gelişen devasa bir çevrimiçi oyun olacağı iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir