Oyun Gündem

Assassin’s Creed: Codename Jade’in Yeni Görselleri Sızdırıldı

Bu yıl, Ubisoft’tan geliştiriciler, popüler aksiyon serisini köklerine döndürmeye çalışacak olan Assassin’s Creed’in önemli bir bölümünü piyasaya sürmeyi planlıyor. Planlanan Assassin’s Creed: Mirage’a ek olarak Fransız şirket, seride Codename Jade alt başlıklı son derece iddialı bir projeyi piyasaya sürecek.

Assassin’s Creed: Codename Jade, Eylül 2022’de duyurulan Assassin’s Creed’in mobil yan ürünüdür. Projenin hala bir çıkış tarihi yok, ancak düzenli olarak önceden test ediliyor. Yakın tarihli bir oyun görüntüsü sızıntısı, en son alfa yapılarından birini yansıtıyor.

Sızıntının gösterdiği gibi, Assassin’s Creed: Codename Jade hızlı aksiyona ve geniş bir açık dünyaya odaklanacak. Sızıntının yazarına göre oyun, gizli olarak görevi tamamlama yeteneğine de sahip. Oyuncular, çeşitli yetenekler kullanarak çoğu hedefi sessizce veya açıkça savaşa girebilir.

Oyunun 2024 yılında Google Play ve App Store’da kullanıma sunulması planlanıyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir