Oyun Gündem

Assassin’s Creed 2 Hayranı Unreal Engine 5 Remake Konseptini Gösterdi

Assassin’s Creed 2 serinin en popüler oyunlarından biri olmaya devam ediyor ve bir hayranın Unreal Engine 5 ile remake için bir fikri var.

Yeni bir video Assassin’s Creed 2 için Unreal Engine 5 remake konseptini gösteriyor. Assassin’s Creed’in en popüler kahramanlarından biri olan Ezio Auditore’nin hikayesini başlatan ikonik serinin ikinci oyunu birçok hayran tarafından serinin en iyi oyunlarından biri olarak gösteriliyor. Oyunculara Rönesans İtalya’sının mimarisinde bazı ilginç parkur seçeneklerine erişim sunuyor. Auditore ailesine odaklanan bir intikam hikayesi ve Desmond Miles’ın hikayesinin bir sonraki bölümü sunan Assassin’s Creed 2’de hayranların keyif alacağı çok şey vardı.

Assassin’s Creed 2 aynı zamanda hayranların en çok remake istediği oyunlardan biriydi ve Ubisoft’un Ezio’nun oynadığı üç oyunu Assassin’s Creed: The Ezio Collection adıyla yeniden piyasaya sürmesine yol açtı. Assassin’s Creed 2, Brotherhood ve Revelations’ın hikayelerini birleştirmelerine rağmen, bazı hayranlar grafiksel iyileştirmeler açısından pek bir şey sunmadıkları için yeniden yapımları eleştirdi. Hatta bazı hayranlar orijinal Assassin’s Creed oyunlarını yeni muadilleriyle karşılaştıran videolar hazırladı ve ilkini görsel olarak daha üstün buldu.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir