Oyun Gündem

Artık Hazinelerinizi Gömebileceksiniz!

Bir korsan için hazine bulmak ve kazmaktan daha önemli bir şey yoktur ve 2018’de korsan oyunu Rare’in piyasaya sürülmesinden bu yana yaptığı şey ise budur . Oyuncular hazine haritaları veya diğer görevler toplar, denize gider, hazine avlar ve ardından altın için Ticaret Şirketlerine geri dönmek için kazıp çıkarırlar. Ancak Rare , Sea of ​​Thieves oyuncuları için senaryoyu tersine çevirmeye hazırlanıyor gibi görünüyor . Yaklaşan Sea of ​​Thieves güncellemesi için yeni bir teaser , oyuncuların yakında sadece kazmakla kalmayıp hazineyi de kazdıkları yerlere gömebileceklerini ima ediyor.

Henüz daha fazla ayrıntı yok, ancak Sea of ​​Thieves oyuncularının daha fazla bilgi için uzun süre beklemesi gerekmeyecek. Rare bu özelliği yaklaşan bir yamada sunarsa, bunu gelecek sezonun sonunda yapmak mantıklı olur. Sea of ​​Thieves’in 4. Sezonu çok yakında bitecek ve 5. Sezonu 2 Aralık’ta başlayacak. Bu nedenle, güncelleme önümüzdeki hafta içinde görünebilir. Hazineyi gömmek, Rare’in Sezon 5’te tanıtacağı özelliklerden biri olacak ve ilgilenen hayranlar daha fazla bilgi için göz kulak olmak isteyecekler.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?