Oyun Gündem

Ark 2 ile İlgili Yeni Detaylar Xbox & Bethesda Etkinliğinde Gösterilecek

Vin Diesel’in çeşitli dinozorlardan oluşan evrende başrolde olacağı yeni oyun ARK 2 ile ilgili yeni detaylar, 12 Haziran 2022’de Xbox & Bethesda Showcase’de gösterilebilir.

Wildcard stüdyosunun, tam da büyük Microsoft etkinliğinin gerçekleşeceği gün ARK Survival Evolved için yeni güncelleme yayınlamayı planladığı da konuşuluyor. Tuhaf olan şu ki, Fjordur adlı güncelleme Pazar günü yayınlanacak. Oyuncular, daha önce ARK Survival Evolved için hiç yeni içeriğin yayınlanmadığı ve bunun dikkat çeken bir detay olduğunu konuşmaya başladılar.

Bu nedenle, olağandışı günün, Xbox Vitrini sırasında yayınlanan olası duyurular veya fragmanlarla bağlantı kurmak için özel olarak seçildiği varsayılabilir. Açıkçası, bu bilgiler doğrulanmamış olsa da yeni oyun Microsoft’a özel olacak ve Vin Diesel ARK 2’nin baş yapımcısı ve oyunun kahramanı olarak bulunacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir