Oyun GündemTürkçe Yamalar

ANVIL Türkçe Yama ve Kurulumu

Anvil, çok oyunculu ve eşli, Roguelike tarzı bir aksiyon nişancı oyunudur. “Vault Breaker” adlı karakteri seçtikten sonra galakside yolculuğa çıkarak yaratıkları avlayın. Kalıntıları bularak Breaker’ı geliştirin ve yaratıklarla dolu galakside hayatta kalın!

# Anvil
Kadim Vault Araştırması

Anvil, galaksiye dağılmış dünya dışı uygarlık kalıntısı olan “Vault” arama federasyondur. Vault arayan Breaker olun ve bilinmeyen galaksiyi keşfedin.Her bir galaksi, rastlantısal gezegenlerden oluşur ve çeşitli yaratıklar bulundurur.
Bütün engeller aşılıp Vault açıldığında içerisinden yepyeni şaşırtıcı bir güç elde edilebilir.

# Breaker

Vault keşifçisi olan Breakerlar, çeşitli tehlikeler karşısında hayatta kalabilmek için savaş becerilerini en üst düzeye çıkardılar. Eşsiz kişisel yetenekler ve çeşitli becerilere sahip Breakerlar, sizler tarafından seçilmeyi bekliyorlar.

# Kalıntı ve Vault Silahlar

Rastgele oluşan 100’den fazla kalıntı eşya ve düzinelerce yeni silah, her defasında oyuna değişiklik katarak eğlenceli bir oyun deneyimi sağlar. Çeşitli kalıntı eşyalarla uyumu yakalayın ve güçlü silahları elinize alarak en iyi Breaker olun!

# Ölüm ve Yeniden Diriliş

Breakerlar, mekanik bedenler aracılığı ile savaşırlar ve keşif sırasında yok edilseler bile tekrar ANVIL’de dirilirler. Savaştan elde edilen EXP’ler ile bedenlerini daha da güçlendirir ve yeni güç elde ederek tekrar maceraya başlarlar.Breakerlar ölümden korkmaz. Çünkü her bir ölüm daha fazla güçlenmelerini sağlar.

Yama versiyon = v1 GPT-3
Oyun versiyon = 1.5.3

KAYNAK: Makine Çeviri

YAMAYI İNDİR

KURULUM;
STEAM
ANVIL_TR_153.exe yi direk oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın ve kurulum yapın.

GAMEPASS
ilk önce oyunun dump layın daha sonra ANVIL_TR_153.exe yi oyunun dumpladığınız yerde kurulum yapın.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?