Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Anthem’in Geliştirme Süreci Durduruldu

EA, Anthem’in fişini çekiyor.

Electronic Arts’ın stüdyolardan olan BioWare, Anthem ile tam bir hayal kırıklığıydı. Oyuncular tarafından hiç iyi karşılanmayan ve beğenilmeyen oyun için beklenen haber geldi.

Anthem, teknik ve içerik açısından yarım bir proje olarak piyasaya sürülmüştü. Oldukça zor bir geliştirme sürecinden geçen oyunun, geliştirici ekip ve EA arasındaki iletişimsizliğinin adeta fiziksel hali gibiydi.

Hem teknik hem de içerik bakımından yetersiz kalan oyunun sevenlerini (tabi varsa) üzecek haber geldi. Oyun basınınından Geoff Keighley’in iddiasına göre Electronic Arts ve BioWare, Anthem’in geliştirme sürecini durdurma kararı aldı.

Ortaya çıkan habere göre yapım daha fazla güncelleme almayacak. Oyun bir süre daha aktif kaldıktan sonra, tamamen kapatılacak. BioWare’in, hali hazırda başka projeler üzerinde çalışmaya başladığı belirtiliyor.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir