Oyun GündemTürkçe Yamalar

Anno 2205 Türkçe Yama ve Kurulumu(Güncellendi)

Anno 2205™ sevilen şehir kurucusu uzaya çıkıyor!

Anno 2205™’te, daha iyi bir yarın inşa etme vaadiyle insanlığın geleceğe atacağı bir sonraki adıma katılıyorsunuz. Zengin, hareketli şehirler ve büyük sanayi kompleksleri kurarak Dünya’yı fethediyorsunuz, ancak insanlarınızın refahını sağlamak için uzaya seyahat etmelisiniz.

Füzyon enerjisindeki bilimsel bir atılım, toplumun tüm yönlerinde devrim yaratmayı vaat ediyor. Gerekli izotop, helyum-3, yalnızca Ay’da hasat edilebilir miktarlarda bulunabilir. Kaynak ve güç için heyecan verici yarışta uzaya çıkın ve Ay’a yerleşin.

Anno’nun usta ekonomik oynanışı geri döndü ve stratejik şehir kurma simülasyonunu yeni zirvelere taşıyor, uzaya fırlatılıyor!

ALGILANAN ŞEHİR KURULUCUSU YILDIZLARA ULAŞIYOR
Ödüllü şehir kurma serisinin altıncı oyunu olan Anno 2205™ uzaya açılıyor. Dünya üzerindeki kıtaları kolonize edin, Ay’da üsler kurun ve şehirlerinizi gelişen metropollere dönüştürmek için Ay’ın kaynaklarını benimseyin.

SINIRSIZ ŞEHİR İNŞAATI
Binlerce saatlik erişilebilir ve zorlu oyun, hikayenin ötesine geçmenize ve nihayetinde binlerce bina ile anıtsal şehirler büyütmenize izin verir. Büyüyen şirketinizi aynı anda Dünya ve Ay’da birden fazla yerde kontrol ediyorsunuz. Oynanış, farklı bölgeleri anında birbirine bağlayarak birden fazla adada oynamanıza izin veren devrim niteliğinde bir oturum modu getiriyor. Anno 2205™, serinin en büyüğüdür ve önceki oyunlara göre beş kat daha büyük adalarda sınırsız tekrar değeri sunar.

ŞEHRİNİZİ HAYATA GEÇİREN GÜZEL GRAFİKLER
Yeni oyun motoru gerçek bir ihtişam duygusu sunuyor ve benzeri görülmemiş düzeyde ayrıntı ve sürükleyicilik getiriyor. Şehriniz, uçan arabalar ve bir milyondan fazla başarılı vatandaşla birlikte çalkalanan fabrikalar, öğütme madenleri ve muhteşem vahşi yaşamla hayat buluyor, hepsi tamamen hareketleriniz tarafından canlandırılıyor ve yönlendiriliyor.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki dosyaları oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. 

NOT: Yama düzenlenmiş Makine Çeviridir. Kurulum programı açılırken lütfen bekleyin, yama büyük olduğu için yaklaşık 30 saniye bekletecektir.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

17 Yorum

  1. Çok teşekkür ederim beklediğim bir yamaydı. Bu siteyi ilk keşfettiğimde bu oyunun yamasını istemiştim. Kısmet bugüneymiş. Ellerinize emeğinize sağlık Sweaty.

  2. Anno 2205 gold editionun tr yaması yaparmısınız yada uyarlarmısınız

  3. Bu konuyu okuyan arkadaşlar yama orjinali ne güncellenecek yamayı çalıştıramayanlar güncel sürümde tekrar denesinler

  4. gold sürümünde yuklemeyi masaüstüne yapın. oyunun içindeki English(US)1 dosyasının yedegini alın. daha sonra yamadaki Data99.rda dosyasının adını English(US)1 yapınız. ben yaptım turkce oldu.

  5. Murat bey oyununuzu türkçe yaptıktan sonra gelip bu bilgiyi yazdığınız için çok teşekkür ederim sizin yorumunuz sayesinde türkçe oynayacağım oyunu teşekkür ediyorum.

  6. yamayı indir diyorum discord adresine atıyor nerden inecek bu ya ?

  7. ben anlamıyorum uğraşmışsınız yani de nasıl kurulacağını neden yazmaz insan. kurulu klasöre atılan dosyaların adında bir dosya yok turkmurat ın dediği dosyayı güncelleyince de olmuyor.

  8. nerede yazıyor üstadım. denediniz mi siz. oluşan dosya adıyla eşleşen isim yok, turkmurat’ın dediği gibi yapınca da oyuna girmiyor

  9. Yamayı indiremiyorum discord kanalına yönlendiriyor discord kanalında iletişim kuramadım kimseyle

  10. Discord sunucusuna atıyor nasıl indiricez linki yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir