Oyun Gündem

AMD FidelityFX Super Resolution 2.0, Callisto Protocol Dahil 16 Oyuna Daha Geliyor

AMD, bu sabah FidelityFXSuper Resolution 2.0’ın (FSR 2.0) oyunlar ve geliştiriciler tarafından ne ölçüde benimsendiğine ilişkin ayrıntıları paylaşan yeni bir blog yazısı yayınladı. AMD’ye göre, Hitman 3 ve Microsoft Flight Simulator gibi hit oyunların yanı sıra yaklaşmakta olan üçüncü şahıs korku The Callisto Protocol dahil olmak üzere 16 yeni oyun yakında FSR 2.0 desteği alacak.

FSR 2.0’ın oyun stüdyoları tarafından benimsenmesi de iyi görünüyor, AMD’nin ölçekleme teknolojisini destekleyen 19 oyun stüdyosu daha var. Bu firmalar arasında ACME Game Studio, Arkane Lyon, Asobo Studio, CCP Games, GIANTS Software, IO Interactive, Luminous Productions, Luoxigu Network, Obsidian Entertainment, Perfect World Games (Perfect World and Swordsman developer), Reflection/Bandai Namco, Respawn Entertainment. , Santa Monica Studio, Souleve/Netmarble F&C, Striking Distance Studios, Tag Studio, Thunder Fire and Wonder People.

Sonuç olarak, zaman içinde AMD’nin yeni ölçekleme teknolojisi ile daha birçok yeni oyun ve güncel oyun görmeliyiz. Dolayısıyla FSR’nin geleceği parlak görünüyor.

FSR 2.0 desteği alan 16 oyunun daha eklenmesiyle, video oyunlarında sürüm 2.0’ın benimsenmesi 19 oyuna yükseldi. Yaklaşan oyunlar arasında Abyss World, Asterigos, Delysium, EVE Online, Forspoken, Grounded, Hitman 3, Microsoft Flight Simulator, NiShuiHan, Overprime, Perfect World Remake, Rescue Party: Live!, Super People, Swordsman Remake, The Callisto Protocol ve Unknown . 9: Uyanış. Bu, God of War, Death loop ve Farming Simulator 22 dahil olmak üzere halihazırda FSR 2.0’ı destekleyen üç oyuna ek olarak sunuluyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir