Oyun Gündem

Alan Wake 2 Remedy’nin Şimdiye Kadarki En İddialı Projesi, Gerçek Bir Hayatta Kalma Korku Deneyimi Sunacak

Alan Wake 2, geliştirici Remedy’nin bugüne kadarki en iddialı projesi olmaya hazırlanıyor ve oyun gerçek bir hayatta kalma korku deneyimi sunacak.

GamesRadar’a konuşan Remedy yaratıcı yönetmeni Sam Lake ve oyun yönetmeni Kyle Rowley, Alan Wake 2’nin stüdyonun bugüne kadarki en büyük ve en iddialı oyunu olduğunu ve gerçek bir hayatta kalma korku deneyimi sunacağını açıkladı.

Lake, Remedy’nin Alan Wake 2 hayalinin yıllar geçtikçe daha iddialı ve daha benzersiz hale geldiğini belirtti. Bunun gibi bir oyun projesi, pek çok farklı şeyin bir araya gelmesi gerektiği için çok karmaşık bir girişimdir. Bu nedenle, sadece konseptin kendisi açısından değil, aynı zamanda zamanlama ve girişim için doğru ortaklara sahip olma açısından da stüdyonun şimdiye kadarki en büyük projesi.

Bu arada, Quantum Break’in baş tasarımcısı olarak görev yapan Rowley, stüdyonun henüz hayatta kalma korkusuna yaklaşımı hakkında çok fazla şey açıklamaya hazır olmadığını belirtti. Yine de, kendisinin ve geliştirme ekibinin yere bir kazık çakmak ve Remedy’nin hayatta kalma korku türüne yaklaşımını yarattıklarını söylemek istediklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak
twistedvoxel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir