HaberlerOyun Gündem

Aksiyon-RPG Flintlock: The Siege Of Dawn 2024’e Kadar Ertelendi

Yapımcıların hedefi sinematik bir Soulslike yapmak.


Geliştiriciler A44 bugün aksiyon-RPG’nin 2024 yılına kadar ertelendiğini duyurdu. Firmanın bir önceki oyunu Ashen yine Soulslike bir oyundu ve CO-OP’a önem veren bir yapısı vardı.

“Hayranlarımızı Flintlock: The Siege Of Dawn’un gelişimi hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Flintlock’u piyasaya sürüldüğünde olabilecek en iyi deneyim haline getirmek için oyunun çıkışını 2024’e almaya karar verdik,” şeklinde bir tweet attı. “Flintlock’un özel bir deneyim olması tüm ekibimiz için önemli ve bunu hem kendimize hem de oyunu duyurduğumuzdan beri takip eden sizlere borçluyuz; böylece Flintlock’u olabilecek en etkileyici ve unutulmaz oyun haline getirebiliriz.”

Flintlock, canavarları keserek ‘İtibar’ kazandığınız, öldüğünüzde hepsini kaybettiğiniz, ancak bir sonraki yaşamınızda tekrar toplayabileceğiniz Souls tarzı bir para birimi sistemine sahip üçüncü şahıs bir aksiyon-RPG’dir. Ayrıca, kesip biçtiğiniz düşmanlara ışınlanan ve onları ısıran ruh yardımcınız Enki ile birlikte savaşıyorsunuz.

Oyunun Gamescom 2022’de yayınlanmış olan oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir