Oyun GündemPC

Aksiyon-Macera Oyunu Len’s Island 5 Kasım’da PC için Çıkacak

Avustralyalı yayıncı ve geliştirici Flow Studio, başarılı bir 2020 Kickstarter kampanyası sayesinde aksiyon-macera Len’s Island’ın 5 Kasım’da Steam’de PC’ye geleceğini duyurdu.

Oyun Hakkında:

Len’s Island’da oyuncular kendi oyun tarzlarını seçebilir, basit bir hayat seçebilir veya bir kılıç alıp sırların peşine düşebilir. Canlı ve büyüleyici bir dünya, hevesli zindan meraklıları, inşaatçılar ve dekoratörler, kaşifler, tarım fanatikleri, koleksiyoncular veya sadece hayatlarını yaşamak isteyen insanlar olsun, herhangi bir izleyiciyi memnun etmek için sevgiyle hazırlandı.

Len’s Island’ın Erken Erişim versiyonu sadece bir başlangıç. Geliştiricilerin, 2023 yılına kadar tam teşekküllü bir çok oyunculu kooperatif oyununun yanı sıra piyasaya sürüldükten hemen sonra gelecek birçok güncelleme de dahil olmak üzere büyük bir genişleme planları var. Buna yeni görevler ve NPC’ler, daha fazla zindan ve adanın son patronu gibi unsurlar dahildir. Flow Studio ayrıca hikayeyi genişletecek, bina ve çiftçilik için daha fazla içerik ekleyecek ve yaylar ve diğer özel öğeler gibi yeni silahlar ekleyerek savaş içeriğini genişletecek.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir