Oyun Gündem

Akıllı Telefonlar için Ücretsiz Oyun ve Uygulamalar Serisi 1

Mobil yayıncılar, ücretli ve uygulamalar için geçici promosyon duyurdu. Sınırlı bir süre için, resmi dijital mağazalar aracılığıyla Android ve iOS çalıştıran cihazlarda ücretli uygulamaları kişisel koleksiyonunuza eklemek mümkün olacak.

Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak 11 oyun ve 3 uygulama alabilirsiniz.

Android için ücretsiz oyunlar ve uygulamalar:

 • G’Luck Oyunu ! – 3 benzersiz ve orijinal dünya. Her dünyada 8 elle tasarlanmış seviye + her dünyanın sonunda benzersiz ve orijinal bir seviyede zamana karşı yarış.
 • Stickman Ghost 2: Gun Sword Oyunu – hiç yaşamadığınız en iyi çevrimdışı RPG oyunudur. Bu çevrimdışı RPG oyunu aynı zamanda dövüş oyunları ve aksiyon oyunları arasında mükemmel bir kombinasyon
 •  Dungeon Shooter: Dark Temple Oyunu – Bu, RPG oyunlarının bazı özelliklerine sahip eğlenceli ve havalı bir FPS indie oyunudur. Oyuncular, mezarlarda ve zindanlarda maceraya atıcı olarak oynarlar, bilinmeyen yaratıklara meydan okurlar ve hazineleri kazarlar. Oyun içerik bakımından zengindir ve evcil hayvanlar, eserler, rünler ve silahlar vb. Dahil olmak üzere birden fazla oyun unsuruna sahiptir. Makul kombinasyonları savaşı eğlenceli ve çeşitlendirecek. umarım oyunda kendi eğlencenizi bulursunuz.
 • Commando Sniper Shooter Oyunu – En iyi Sniper vuruşlu fps gizli ölüm misyonları 3d olmaya hazır mısınız? Bu enerji verici amansız atış eşleşmesinde atış yeteneklerinizi test edin! Hızlı reflekslerin ve stratejik yeteneklerin ilerlemek için temel olduğu aktiviteleri deneyimleyin.
 • Modern US Sniper Shooter ™ 3D Oyunu – Bu yeni keskin nişancı atış oyunu 2021, 2021’de gerçek bir macera atış aksiyon eğlenceli oyunudur. Bu keskin nişancı 3D ücretsiz nişancı oyunu 2021, çok zorlu bir oyundur. 
 • Felinia’s World Oyunu -Zengin detaylı grafik ortamı ve arcade oyun motoru, akıllara durgunluk veren bulmacalar, rota takibi, strateji seviyeleri, harika tema müziği, muhteşem savaş, muhteşem yemek tasarımı ve zengin detaylı çizgi film grafikleri ile Felinia’nın tüm çılgın tuzakları ve püf noktalarını geçeceği 5 inanılmaz dünyayı oynayın 
 • Crazy Calculator Oyunu – Bu bir hesap makinesi oyunudur ve tonlarca heyecan verici, zeka oyunları içeren matematik bulmacaları içerir. Yol boyunca farklı butonlarla (Operatörler) oynayacaksınız. 
 • Connect Oyunu -Mahjong, domino, bulmaca, kart, eşleştirme veya masa oyunlarını seviyorsanız, AppSoGreat’in bu yeni renkli gündelik oyununu oynamaktan keyif alacaksınız.
 • Edge Lighting Pro Uygulaması – Bu uygulama, mobil ana ekranınızda ve kilit ekranınızda güzel kavisli yuvarlak köşeler ışığı ekler.
 • Torch Pro  Uygulaması – Akıllı telefonunuzda el fenerinizi özelleştirmenizi sağlayan ayrı bir programdır.
 • Volume Slider Like Android P Volume Control Uygulaması -Android P gibi kayan ses kontrolünü ve çalışan tüm uygulamaların ve oyunların üzerinde çalışan kayan ses kontrolünü gösterir,böylece çalışan uygulamanızdan ayrılmadan oyun veya uygulamanın sesini kolayca artırabilir veya azaltabilirsiniz.

iOS için ücretsiz oyunlar ve uygulamalar:

 • Dungeon Shooter  Oyunu – Bu, RPG oyunlarının bazı özelliklerine sahip, eğlenceli ve havalı bir FPS bağımsız oyunudur. Oyuncular, mezarlarda ve zindanlarda maceraya atılmak, bilinmeyen yaratıklara meydan okumak ve hazineleri kazmak için nişancı olarak oynuyorlar. Oyun içerik bakımından zengindir ve evcil hayvanlar, eserler, rünler ve silahlar vb. dahil olmak üzere birden fazla oyun unsuruna sahiptir… Bunların makul kombinasyonları, savaşı eğlenceli ve çeşitli hale getirecektir. Umarım oyunda kendi eğlencenizi bulursunuz.
 • Drop Ball:Dash! Oyunu – Klasik ve heyecan verici bir tuğla oyunudur. 
 • Banana Racer – Moto Racing  Oyunu – Sıradan bir motosiklet bisikleti Yarış ve Meydan Okuma serbest stil oyunudur. Dublör yarış oyunları! Akrobasi yapın En hızlı motosiklet deneme bisikletçisi olu
 • Ad blocker Uygulaması  – Safari reklamlarını engellemek için en iyi seçimdir. Tüm can sıkıcı reklamları, açılır afişleri, izleyicileri, madencileri, gereksiz kaynakları ve diğer sıkıntıları engeller. Sadece can sıkıcı reklamları kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda gizliliğinizi de korur.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir