Oyun Gündem

Afterimage Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yayıncı Modus Games ve geliştirici Aurogon Shanghai, 2D Metroidvania Afterimage’in 25 Nisan 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Modus Games tarafından oyun hakkında verilen genel bilgiler ise şöyle;

Hakkında
Afterimage, çeşitlendirilmiş karakter yapıları, doğrusal olmayan seviyeler ve fantastik bir dünyanın kalıntılarında geçen sürükleyici bir hikaye ile hızlı tempolu savaşı vurgulayan bir 2D aksiyon macerasıdır. “The Razing” adlı felaketin insan uygarlığının neredeyse sonunu getirmesinden yıllar sonra, Renee adında hafızasını kaybetmiş bir kız şehrin başkentinin yıkıntıları arasında uyanır. Kayıp anılarını kurtarmak için akıl hocasını kurtarmak üzere bir yolculuğa çıkar ve açıklanamaz bir şekilde yeni dünyanın kaderini belirleyecek bir dizi olayı harekete geçirir.

Temel Özellikler
– Doğrusal Olmayan Bir Dünyayı Keşfedin – Engardin’in birbirine bağlı geniş dünyasının kalıntılarının derinliklerinde gömülü sırları ortaya çıkarın. Her birinin kendi hikayesi ve amacı olan 50’den fazla farklı NPC ile etkileşime geçin. Yan görevler aracılığıyla Engardin’deki rolleri hakkında daha fazla bilgi edinin!
– 30 zorlu boss karşılaşması da dahil olmak üzere 170’in üzerinde düşman çeşidiyle savaşın.
– Derin RPG Mekanikleri Çeşitli Karakter Yapılarına İzin Verir – Altı ana silah, alt silah, zırh ve aksesuar sınıfı dahil olmak üzere toplanacak ve seçilecek 200’den fazla farklı ekipman. Yetenek puanlarını çeşitli stat yükseltmelerine ve her silah sınıfı için benzersiz silah becerilerine yatırın.
– Dünyanın Kaderini Belirleyin – Renee’nin Engardin’in geleceğini şekillendirecek eylemlerine bağlı olarak birden fazla sonu keşfedin.
– Kare kare elle çizilmiş animasyonlarla çarpıcı 2D sanat stili.
– Keşfinizde ve savaşınızda benzersiz avantajlar sağlayan yeni yetenekleri ve yeni Art Görüntüleri keşfedin. Yeni alanlara ve kestirme yollara erişmek için bu becerileri kullanın ve daha zorlu düşman karşılaşmalarını yenmek için savaşta ustalaşın!
– Aurogon Ses Ekibi tarafından bestelenen ve tamamı Uluslararası Usta Filarmoni Orkestrası ve diğer çeşitli müzisyenler tarafından kaydedilen 40’ın üzerinde orijinal orkestra parçası.

Kaynak
GEMATSU

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir