DonanımOyun Gündem

Adata XPG Spectrix D50 Xtreme DDR4 5000 C19 İnceleme

Bir ürünün adında “Xtreme” kelimesi varsa, ürünün ortalama bir tüketiciye göre tasarlanmadığını anlayabilirsiniz. Adata’nın XPG Spectrix D50 Xtreme bellek de bu tür bir ürün. Adata’nın Spectrix D50 Xtreme’i ortalama oyunculara pazarlamadığını söylemek için fazlasıyla yeterli.

Bellek modülü 43,9 mm (1,73 inç) olduğundan büyük CPU hava soğutucularıyla uyumluluğu iyi. Spectrix D50 Xtreme, bellek modülünün üstünde RGB difüzörüne sahip. Adata, aydınlatmayı kontrol etmek için kendi XPG RGB Sync uygulamasını sağlar veya dilerseniz anakartınızın yazılımını kullanabilirsiniz. Spectrix D50 Xtreme’nin RGB aydınlatması Asus, Gigabyte, MSI ve ASRock sistemlerle uyumludur.
Her bir Spectrix D50 Xtreme bellek modülü 8 GB kapasiteye sahip ve geleneksel tek kademeli tasarıma bağlıdır. 

Spectrix D50 Xtreme için varsayılan veri hızı ve zamanlamaları sırasıyla DDR4-2666 ve 19-19-19-43’tür. Adata, belleği aynı 19-28-28-46 zamanlamalarına sahip iki XMP profiliyle de donattı. Birincil profil DDR4-5000’e karşılık gelirken, ikincil profil belleği DDR4-4800’e ayarlar. Her iki veri hızı da düzgün çalışması için 1,6V DRAM voltajı gerektirir.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu