Oyun Gündem

Açık Dünya Soulslike Oyunu Bleak Faith: Forsaken Önümüzdeki Ay Çıkış Yapacak

Geliştirici Archangel Studios bugün, Bleak Faith: Forsaken’ın PC’de bir aydan daha kısa süre içinde çıkacağını doğruladı.

2021’de duyurulan açık dünya indie Soulslike, 10 Mart’ta Steam ve GOG’da yayınlanacak. Çıkış tarihinin duyurusunu kutlamak için bugün oyunun ortamını, savaş mekaniklerini ve daha fazlasını gösteren yeni bir fragman da yayınlandı.

Oyun Hakkında:

Açık Dünya ve Keşif

Omnistructure’ı ilk kez keşfedin. Atmosfer açısından zengin ve tehlikelerle dolu, daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen yeni bir dünyaya dalmaya hazır olun. Her yol size uygun değildir, bu yüzden Bleak Faith’te koşmaya, tırmanmaya, sıçramaya ve yükselmeye hazır olun.

Sert Dövüş Deneyimi

Savaş tehlikelidir ve sizi sınırlarınıza kadar zorlar. Konumlandırma, zamanlama ve kaynak yönetimi, her zaman aklınızda tutmanız gereken şeylerdir. Meydan okumayı bekleyin.

RPG İlerlemesi ve Oyun Tarzı Çok Yönlülüğü

Bir sınıf seçin ve mükemmel oyun tarzınıza doğru ilerleyin. Ancak unutmayın, her seçim geri alınamaz, bu yüzden karakterinizi hangi yöne doğru yönlendireceğinize akıllıca karar verin.

Epik Patron Dövüşleri

Eşsiz müziklerle unutulmaz patron dövüşlerine hazır olun. Patronlar tehlike seviyelerini daha da yükseltir ve Omnistructure’ın çeşitli sektörlerinde heyecan verici bir yolculuk sağlar.

Kaynak
Wccftech

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir