Oyun Gündem

2022 Yılının En İyi 5 Dövüş Oyunu

Dünya, rekabet ortamını büyük ölçüde etkileyen pandemiden yavaş yavaş kurtulurken, yüz yüze turnuvalar yeniden bir olasılık haline gelmeye başladı. Bu sebepten dolayı, 2022 yılı beat’em up tarzı oyunlar için harikaydı. Yazıyı çok uzatmadan konumuza dönelim. Wccftech internet sitesi, 2022 yılında piyasaya sürülen en iyi dövüş oyunlarını biz oyuncular için listelemiş.

DNF Duel

Japon stüdyoları tarafından geliştirilen her dövüş oyununda olduğu gibi, DNF Duel de orijinal oyundan ilham alan ilginç oyun mekaniği ile ağzına kadar dolu bir oyun.

Persona 4 Arena Ultimax

Persona 4 Arena Ultimax, uzun süredir Arc System Works tarafından şimdiye kadar yapılmış en iyi dövüş oyunlarından biri olarak kabul ediliyor, ancak uzun bir süre PlayStation 3 ve Xbox 360’ta sıkışıp kalmıştı. Tabiki artık işler değişti.

Sifu

Sloclap tarafından geliştirilen mükemmel dövüş oyununda oyuncular, babalarının ve dövüş sanatları ustasının intikamını almaktan başka bir şey istemeyen ve hedeflerine ulaşmak için hayatlarının yıllarını bile feda etmek için her şeyi yapmaya hazır bir dövüş ustasının hikayesi.

The King of Fighters XV

King of Fighters, 2022’de geri dönüş yapan serinin on beşinci oyunu.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Tribute Games tarafından geliştirilen oyun, şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi Teenage Mutant Ninja Turtles oyunu. Diğer dövüş oyunlarında olduğu gibi, hikaye olarak biraz kısa. Bunun dışında bizce oyunun başka eksiği yok. Tam bir dövüş hissi isteyen oyuncular için en ideal oyun.

Kaynak
Wccftech

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir